|
Sobota, 27 Czerwiec 2009 11:43 |
|
Tym razem wskakuje trochę stuffu, który powinien lekko rozbudzić zmysły przed wakacyjnym Jamowaniem :) Do galerii wpada sporo dobrego od Eski, który działa non-stop i pokazuje chłopakom w UK, jak się robi dobre ścianki - pojawia się kilka dobrych produkcji z Londynu, a także canvase z Meeting of Styles 2009 w wykonaniu w/w. Do tego mamy trochę fotek z "nadjeziornej" działalności Daru z 3F, który nawet najbardziej zdegradowane elementy otoczenia potrafi zamienić w coś ciekawego :) Oprócz tych aktywów, do poszczególnych galerii wskakują foty paru legali, nielegali, a także DUŻYCH i dobrych prac, których nie sposób nie zauważyć ;P Testuj to ;)

|
Street Art News
Grafffiti na garażu w Żywcu powstało . To część ogólnopolskiej trasy by wesprzeć program Fundacji Ekologicznej Arka - Pomóż potrąconym. Kolejne prace już niebawem w Warszawie i Bielsku-Białej.
 |
|
|
1 czerwca 2009 roku Fundacja Ekologiczna Arka poprowadziła bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży w Świnnej. Towarzystwo Aktywności Społecznej "Zwyczajni" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej k/Żywca już po raz trzeci zorganizowały na ulicy Marzeń imprezę z okazji Dnia Dziecka. Cała ulica została udostępniona na kilka godzin młodym artystom, którzy malowali graffiti na jednej ze ścian. W trakcie zajęć ulica zmieniła się w świat dziecięcych marzeń. Malowalo około 60 osob. Już 30 maja 2009 roku odbyło się malowanie błękitnego podkładu na ścianie, gdzie w poniedziałek powstało NIEBO.
 |
|
|
© ŻO*Brygada 1999-2009 Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona ma na celu udokumentowanie aktywnej sceny malarskiej w mieście. Nie propaguje, jak również nie popiera czynów niezgodnych z polskim prawem. Zdjęcia należą do zbiorów prywatnych i są przesyłane na stronę za pomocą poczty e-mail bądź odpowiedniego formularza umieszczonego na niniejszej stronie. Graffiti to nie wandalizm! zywieckieoblicze.com używa Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.